12 kwietnia, 2014

Nagrody

Hello!

Jak tam się Wam wiedzie? Ostatnio czytam u wielu osób narzekania na naukę i ogólnie na zbliżające się egzaminy. Tak jeszcze nie zajrzałam do książek. Tak jak podejrzewałam będę sie uczyć w święta. Nie wolno składać obietnic, można tylko planować. Także nie będę mówić nic na pewno.

Dzisiaj jak się zapewne domyślacie zaprezentuję wam moje skromne nagrody. No trzeba się czasem pochwalić! Nie doszukujcie się w tym chęci do rozgłosu, chcę tylko uświadomić pewnym osobom, że czasem warto trochę popracować. Część kosztów się zwraca ;) Jeśli tylko się postarasz.

Do rzeczy. Od razu uprzedzam że będzie dużo zdjęć. Zaczynamy!

Wyróżnienie- za orzełka . Nagrody były całkiem niezłe jak na wyróżnienie. Rok temu brałam udział w tym samym konkursie i dostałam naprawdę świetną książkę. Także jeśli ktoś jest ze Świętokrzyskiego to zachęcam do brania udziału. PS: krajobrazy dostawały najlepsze miejsca i nagrody (nie ode mnie to wiecie:P)  W sumie dostałam:

 • płyty (filmy o urokach naszego województwa) 
 • książkę o parkach krajobrazowych
 • gazetkę 
 • latarkę (WTF???)
 • notesik z długopisem (długopis, także wykonany z twardej tektury!)

Drugą już większej rangi nagrodą jest ...
Awans do ogólnopolskiego etapu konkursu "Polska w 2050 roku" !!!! za   pracę.
Dawno nie byłam tak szczęśliwa. Jednak nie moge oprzeć się wrażeniu, że po prostu nie było dostatecznie dobrych prac, innymi słowy nie było konkurencji. Oglądałam dużą część z nich i... sama nie wiem. To tylko moje odczucie. Będę walczyć dalej. Infromuję że 16 maja wyjeżdżam do Warszawy aby reprezentować nasze województwo. Nie będzie łatwo, ale zobaczymy. Tak czy siak załapałam się na darmowy wyjazd :D

Nagrody to:

 • śpiewnik (pieśnie patriotyczne etc.)
 • książka "Dzieje sejmu polskiego" (duża i gruba książka) 
 • książka poświęcona wybitnemu polskiemu malarzowi ( mojemu ulubionemu-zrządzenie losu?) Zdzisławowi Beksińskiemu
Z tej ostatniej jestem najbardziej zadowolona. Uwielbiam jego prace a ta książka jest zbiorem większości z nich. Zachęcam do poznania tego artysty. 

 Zdjęcia są robione z tej książki więc będę trochę przekrzywione. Starałam się unikać światła padającego na ten śliski papier.

Nie mówcie że nie poznajecie, ten obraz jest praktycznie w każdym podręczniku od polskiego lub historii :P

Podsumowując to był naprawdę dobry tydzień. Dodam jeszcze że mam w zanadrzu co najmniej dwie prace w tym jedna z konsultacji w szkole plastycznej. Zastałam za nią nawet pochwalona, ale to opowiem innym razem :) 
Uśmiech i ciśniemy do przodu!

10 komentarzy:

 1. Gratuluję, zasłużyłaś na każdą z tych nagród :D Książka o Beksińskim, chcę taką :'(

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje, fajne nagrody, jak najbardziej zasłużone. Książki też zazdroszczę, bo uwielbiam oglądać cudze, lepsze prace ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak można się bardzo dużo nauczyć ;)

   Usuń
 3. Duże gratulacje! Ja nie biorę udziału w konkursach, ale może zacznę bo pewnie uczucie bardzo miłe tak wygrać:) .Jakbyś miała czas to byłoby mi miło, gdybyś zajrzała do mnie i oceniła moje rysunki Pozdrawiam!

  floweryelephant.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak zachęcam zdecydowanie :)
   Oczywiście już zaglądam.

   Usuń
 4. Gratulacje o trzymam za ciebie kciuki:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję sukcesów! Nie ma co się usprawiedliwiać, jak się umie i wygrywa, to się o tym mówi. Sama bym się chwaliła, gdybym miała takie osiągi :D W każdym razie życzę powodzenia na egzaminach, oby i tam Ci się powiodło :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Beksiński... Ah, Beksiński. Szkoda, że nie mogłaś wziąć udziału w konkursie plastycznym inspirowaną jego twórczością. Może w następnbym roku też będzie, więc wykażesz się ;3 Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pewnością wezmę udział jeśli tylko będzie organizowany :D

   Usuń
 7. Gratulacje, należało Ci się :)

  OdpowiedzUsuń