02 stycznia, 2014

Podsumowanie 2013 roku

Hello!

Nadszedł 2014 rok, wszystko byłoby fajnie gdyby nie myśl, że cały czas się starzejemy:)  Mogę jednak powiedzieć,  iż 2013 był najlepszym okresem w moim życiu jak do tej pory. Dużo się nauczyłam, zrobiłam znaczne postępy w wielu dziedzinach że tak powiem. Cóż kilka nowych umiejętności zawsze się przydaje.
Wiem już co chcę robić i czego się uczuć. Nie tak dawno w ogóle nic nie było ukierunkowane ani przemyślane. Tym bardziej jestem zadowolona swoim wyborem.

W 2013 przekonałam się do farb i okiełznałam ołówek i pastele. Choć anatomia i proporcje pozostawiają wiele do życzenia to nie jest przecież robota na tak krótki czas. Postaram się doprowadzać te sprawy powolutku do porządku. Chciałabym podziękować za te kilka miesięcy. Odkąd założyłam bloga poznałam naprawdę kilka interesujących osób. Blogowanie stało się moim kolejnym hobby, które dostarcza wiedzy i pozwala efektywnie wykorzystać ten wolny czas. Miło mieć kilkanaście osób czytających regularnie a także dających rady oraz wytykających błędy których czasami sama nie widzę. To na prawdę zaszczyt:) Dziękuję po raz setny, ale zapewne nie ostatni xD

Teraz mam dla was kolaż ze zdjęć prac które w tym roku zrobiłam. Nie ma tu wszystkich, nie zmieściłyby się. Wybrałam tylko te najważniejsze. Pracowałam troszeczkę przez  święta, także nowe prace w opublikuję w następnej notce.

Nie mogę jak na razie ustawić jednakowych rozmiarów zdjęć, więc je zmniejszam aby nie "właziło" na pasek boczny. Znając życie pewnie o czymś zapomniałam Powiększcie sobie :)

8 komentarzy:

 1. Widzę że miałaś bardzo twórczy rok, te prace świetnie wyglądają razem połączone :) Ja też cały czas pracuję nad proporcjami, masz rację, że nie da się wielu rzeczy od razu osiągnąć. Powodzenia w pisaniu, rysowaniu i szczęśliwego nowego roku :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Udany rok, kolaż z prac robi wrażenie. Tak prośba: nie rozwijaj się dalej, bo mnie zawstydzasz :D No dobra, nie będę egoistką, życzę dalszych postępów. I czekam na nowe prace :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pracowity rok za Tobą. Zyczę Ci, zebys w tym roku stworzyła jeszcze więcej udanych, pięknych prac;)
  Dziękuję za kilka rad u mnie na blogu:) Tak, to ołówek przeswituje w pewnych miejscach;) Następnym razem postaram się zrobić delikatniejszy szkic;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo aktywny rok... Na 2014 życzę weny i jeszcze raz weny! I żebyś robiła więcej prac pastelami, bo na prawdę są super. Zwłaszcza ten kosmos, który jest moim bezpretensjonalnym faworytem wśród twojej twórczości~
  Pozdrawiam, Olga~

  OdpowiedzUsuń
 5. O jaaa! Ileż tego jest! ^^ Gratuluję! :)) No i życzę równie owocnego 2014!
  Prooooszę, prooooooooszę pomaluj mi sufit nad łóżkiem na kosmos, tak jak na tym arcydziele w lewym, dolnym kąciku *.*

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie ja mam zaległości w komentowaniu :D także miesiąc po terminie Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :) Rok miałaś widać bardzo owocny, mam nadzieję że i ten taki będzie, bo bardzo lubię do Ciebie zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czerpię niezmierną przyjemność z prowadzenia tego bloga. Miło mi, że mogę się z Wami dzielić efektami swojej pracy i sprawić komuś radość. Dziękuję wszystkim za wspaniałe życzenia:) Również mam nadzieję iż rok 2014 będzie dla wszystkich pełen radości i efektywnej pracy z której możemy wspólnie czerpać przyjemność

  OdpowiedzUsuń