05 lutego, 2014

Abstrakcyjna łąka

Helloooo!

Dawno sie nie widzieliśmy co nie?  No jesteście na mnie skazani do końca ferii. W napadzie weny zabrałam się za akwarele po raz kolejny. Niestety odbyło się to kosztem ważnego projektu do szkoły, ale uwierzcie mi nie mogłam nic zdiełać. Ponieważ nic mi nie wychodziło podjęłam inne wyzwanie. Praca podobna do łączki którą robiłam kiedyś http://heavenlyart998.blogspot.com/2013/10/aka-o-zmierzchu.html


Mimo wszystko podoba mi się poprzednia wersja, była chociaż bardziej przemyślana. W dzisiejszej pracy nie ma ani krzty ładu i składu, proszę więc o wyrozumiałość dla chwilowego szaleństwa człowieka XD9 komentarzy:

 1. Czy ja już wspominałam, że uwielbiam twoje prace w kolorze? :D Są cudowne, naprawdę.

  OdpowiedzUsuń
 2. świetnie wychodzą ci te roślinki! Tak trzymaj :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne! Bardzo lubię twoje akwarele :)) Są takie abstrakcyjne przez co miło się na nie patrzy.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna łąka, taka bajkowa. Te kolory! * . * A czarne to tusz czy farba? No, w każdym razie pasuje. :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję, przynajmniej kolory maskują nieudolność:P A praca w całości jest wykonana farbami:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Takie barwne prace to zdecydowanie twój znak rozpoznawczy. Naprawdę zazdroszczę ci umiejętności posługiwania się kolorami. Efekt za każdym razem jest świetny!

  OdpowiedzUsuń
 7. Prześliczne! Zgadzam się z Mary - świetnie posługujesz się kolorami. Uwielbiam takie prace, jak dla mnie ta jest idealna, nic dodać, nic ująć! :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja znowu z opóźnieniem :) Cudo nic dodać nic ująć. I tam przy okazji, każdy artysta jest w na swój sposób szaleńcem, nie zmieniaj swojej natury :)

  OdpowiedzUsuń