02 sierpnia, 2015

Zbiór martwych naturOdpoczywanie od wszechświata przez miesiąc dodaje sił. Od świata mam na myśli od ludzi, szkoły, rożnych portali na których codziennie jesteśmy zarzucani miliardem powiadomień, na nieszczęście blogger tez się do nich zaliczał. No, ale chyba wystarczy już tego lenistwa. Ten miesiąc będzie bardziej aktywny. Zamierzam na początek jeszcze wrzucić prace ze szkoły, potem bardziej tematycznie jeśli chodzi o techniki. Nazbierało się tego troszkę, wiec nie ma co zwlekać.

Na początek jeszcze po przynudzam martwymi. Jednak zapowiadam miłą odmianę w postaci portretów ;)


Martwa natura-akryle 50x70


Praca przeglądowa-malarstwo akryle 50x70
Praca przeglądowa-rysunek ołówkiem 50x70

Martwa natura- węgiel 50x70


Taki mały wstęp po dłuższej przerwie. Dwie prace zostały zrobione na przeglądzie z rysunku i malarstwa który był potem oceniany. Taka forma testu na koniec roku.

4 komentarze:

 1. Tworzysz bardzo fajnie świetlne refleksy i odbicia na naczyniach i butelkach. Również draperie przyciągają uwagę. Butelka i waza na przedostatnim zdjęciu wyglądają przecudnie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne prace! Najbardziej podoba mi się rysunek węglem i pierwszy obraz. Tak swoją drogą, czy robiłaś go w szkole, czy w domy? Bo ja jakoś nie wyobrażam sobie, żeby u mnie na uczelni ktoś postawił zapaloną świeczkę na martwej. Gdzie przepisy BHP? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak masz racje, byla robiona w domu. ale własnie dzieki temu można czasem eksperymentować ;)

   Usuń