29 czerwca, 2014

Notatki ze szkolnej ławki

Hello!

Tak jak w tytule dzisiaj pokażę wam co robiłam na nudnawych i wolnych godzinach lekcyjnych. Najczęściej działo się to na historii, religii, Wdż-cie (nie wiem jak się to pisze) angielskim i polskim. Tak wszystko się wydało:D  Szczerze żaden nauczyciel nie zwraca na takie rzeczy uwagi, być może dlatego że należę do niewidzialnych osób. Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie.
Byłyśmy z koleżanką głodne... :)

Dziękuję za pozowanie tak przy okazji.

No więc tym kolorowym akcentem możemy na dzisiaj zakończyć. W sumie mogłam rysunki połączyć w jedna całość, ale wybaczcie mi wakacyjną leniwą postawę. Od poniedziałku biorę się do roboty :)  No napisania.

4 komentarze:

 1. Notka świetna, co do jedzenia- jest tak ciekawie zilustrowane,że sama zrobiłam sie głodna ! Podoba mi sie ten minimalny czerwony akcent. A te portrety są takie mangowo-realistyczne, chyba bardzo ci sie na tych lekcjach nudzi bo wyglądają na dopracowane.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lekcje to idealny czas na rysowanie ^^ Mnie powstrzymuje skutecznie od zaśnięcia na historii... Właśnie od bazgrania na lekcji dla mnie zaczął się największy progress! :D
  To serduszko mi się strasznie podoba, bardzo urocze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najbardziej podoba mi się serduszko:) Wszystkie prace jak na szkolne rysunki są bardzo dopracowane.
  Ja chyba też należę do tych niewidzialnych osób:D
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie też u Ciebie sporo czasu nie było i widzę zmiany. :D Oczywiście bardzo korzystne, bardzo ładny jest ten nowy nagłówek. :D
  Szkice bardzo fajne, najbardziej podoba mi się to serduszko. ;) Tak trzymaj. :D

  glamorien.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń