27 września, 2013

Zjesieniałe zmrocze

Hello!

Mam dla was kolejną pracę, tym razem robioną całkowicie na tygodniu. Zazwyczaj robiłam dużą część w piątek, ale nie tym razem. Musiałam ją zanieść na polski ponieważ jest to interpretacja postaci z wiersza. Ogólnie ten wiersz nie miała tytułu tylko zaczynał się od słów "zjesieniałe zmrocze"-wymyślonych na potrzebę autora. Jak zdążę to możliwe, że na tygodniu będę miała jeszcze jedną poważniejszą pracę na zajęcia artystyczne. Wiem że możecie mieć już dość, ale nie mogłam nic na to poradzić będzie wykonana farbami tak jak ta poniżej tylko może w innym stylu:) Wstawiam wam dwa zdjęcia bo jedno się ucięło a nie chciałam żebyście coś stracili.  Jak tak się przyglądam to aż oczopląsu można dostać, tak więc radzę pojedynczo wyświetlać zdjęcia:)
Teraz dopiero widzę, że nawet się trochę te zdjęcia rozmazały, robiłam już na szybko. Była godzina 23 i chyba byłam nieco nie przytomna. Przepraszam, jak pozwolą mi wziąć pracę do domu to zaktualizuję post i Was poinformuję. No to do zobaczenia:)

8 komentarzy:

 1. Kolory są świetne, przyciągają uwagę. Przerabiałam ten wiersz na polskim w tamtym roku i bardzo go lubię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna praca, nauczycielka musiała być pod wrażeniem. Uwielbiam Twoje dzieła w kolorze, barwy tak pięknie się komponują i wszystko tworzy przykuwającą uwagę całość. Poza tym interpretacja postaci jest bardzo oryginalna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale kolorowe:D faktycznie, oczopląs gotowy

  OdpowiedzUsuń
 4. Też miałam ostatnio ten wiersz na polskim! Haha, Ola, ale mamy podobny materiał :D
  Pozdrowienia od rybkaolka.blogspot.com i wszystko-co-nasze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne! :D Te kolory i wzory nadają klimat.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mi się to podoba. Ja nigdy dobrze nie rysowałam akwarelami, rysuję tylko ołówkiem i farbami. :) Pozdrawiam i zapraszam do mnie : http://art-by-patryjn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. mmm ta czerwień pięknie ci wyszła, ładnie skomponowane kolory, najbardziej podoba mi się tło malunku, cudnie wyszło :)

  OdpowiedzUsuń